Leden 2011

Taktiky na wara

27. ledna 2011 v 14:28 | tom ondra
Guide na warriora(válečníka)

Všiml jsem si že na fóru jsou jen guidy pro mágy a průzkumníky proto jsem se rozhodl sem přidat guide na válečníka.

Výhody tohoto classu:
+Velký počet HP,šance na blok(proti průzkumníkovi)
-Malý dmg,pomalejší v podzemí


Nejdříve začneme s výběrem rasy.Ras je několik,ale jen některé dávají malé bonusy ať už do síly,výdrže,inteligence,obratnosti či štěstí.Nás bude zajímat hlavně síla,výdrž a štěstí.

Člověk
Je neutrální.Nemá žádný plus ani mínus což může být i výhodou.

Trpaslík
Žádný plus k síle.Malý plus k výdrži a štěstí.
Malý mínus k obratnosti a inteligenci.

Ork
Malý plus k síle.
Malý mínus k inteligenci.

Démon
Větší plus k síle a malý plus k výdrži.
Větší mínus ke štěstí malý mínus k obratnosti.

Atributy
Hlavním atributem válečníka je síla(zvyšuje dmg)takže do tohoto atributu dáváme nejvíc bodů a výdrž(zvyšuje HP)taky velmi důležitý atribut pro válečníka.
Další atribut na který nemůžeme zapomenout je štěstí(šance na kritický zásah)což je u válečníka vzhledem k jeho dmg užitečné.Já držím hodnotu kritického zásahu na 20-25% což je i přiměřené.
Vedlejšími atributy je pak obratnost a inteligence.Na tyto dva atributy však nesmíme zapomenout jelikož obratnost redukuje dmg od průzkumníka a inteligence redukuje dmg od kouzelníka.

Aréna
V aréně ani tak nezáleží na classu spíš na síle vaší postavy.
Nejlepší je si vybrat jako oponenta válečníka slabšího než jste vy sami tady máte největší šanci na úspěch.
Další je kouzelník,který má neuvěřitelný dmg a pokud nemáte dostatečný dmg a HP ani to nezkoušejte.
No a poslední je průzkumník u kterého pokud nemáte dostatečnou hodnotu obratnosti nemátě téměř žádnou šanci.

Výběr zbraně,brnění a šperků
Tady je návod jednoduchý prostě a jednoduše berte věci které dávají bonusy do síly,výdrže nebo štěstí(to štěstí berte s úvahou).

Pokud se jedná o zbraň berte tu která má vysokou průměrnou škodu ale zase berte na vědomí rozsah poškození.Kdyby jste se náhodou nemohli rozhodnout jednu hoďte do batohu a zkoušejte no a ta která vám sedí víc tu si jednoduše necháte(kdyby jste se opravdu nemohli rozhodnout můžete si nechat obě a střídat je podle současného oponenta a bonusů které právě potřebujete).

Pokud jde o brnění zvažujte bonusy a brnění(obranu) které poskytuje.

No a pokud chcete šperky tak jedině ty které dávají bonus do síly,výdrže no a nemůžeme přeci opovrhnout i nějakým tím štěstím.

Podzemí
V podzemí je celkem využitelná i hodnota kritického zásahu,protože to nebude zrovna nejlehčí,ale pokud budete trpěliví určitě to zvládnete.Takže když vám to nejde pořád zkoušejte(pokud máte otevřeno více podzemí samozřejmě nejdříve probíjejte ty kde si myslíte že máte největší šanci).


Rady na Průzkumníka

27. ledna 2011 v 14:27 | tom a ondra
< Rady a tipy pro třídu Průzkumník >

Dovolil jsem si napsat pár rad a taktik pro třídu Průzkumník,napsal jsem to ze své vlastní zkušenosti a tak se mnou nejspíše mnozí nebudou souhlasit,ale doufám,že se to někomu bude hodit.

• Výhody:
- Tato třída má obrovskou výhodu v tom,že se umí vyhýbat ranám válečníka a utržit tudíž nulové poškození,šance na vyhnutí se je 50% a tato hodnota se nedá ničím ovlivnit
- Počet životů má průměrný o něco vzdálený životům Válečníka,ale o hodně převišující životy Mága a tedy životy s kombinací s jeho uměním vyhýbat se je pro válečníky noční můra

• Nevýhody:
- Schopnost se vyhýbat ranám je průzkumníkovi v souboji s mágem k ničemu,neboť mág nemůže ránu blokovat ale ani jeho oponent ji nemůže zablokovat a protože průzkumník nemá tolik životů jako válečník,mág má tedy velkou výhodu při boji s průzkumníkem a většinou nad ním vítězí


Nejvhodnější soupeř pro tuto třídu: Válečník
• Průzkumník se dokáže vyhýbat jeho ranám a eliminovat poškození a ještě k tomu má slušný počet životů

Nejnevhodnější soupeř pro tuto třídu: Mág
• Mág má obrovskou výhodu v tom,že má největší poškození ze všech tříd a protože průzkumníkovo vyhýbaní se,je v boji s mágem absolutně k ničemu,mág dokáže zasadit této třídě opravdu ošklivá zranění a protože průzkumník má o něco méně životů než Válečník,mág ho po pár ranách snadno skolí

Vhodné rasy pro tuto třídu:

1) Elf
+ Má dobrý bonus k hlavnímu atributu
- Má jen malý mínus k výdrži
= ideální rasa pro tuto třídu

2) Člověk
+ / - Tato rasa je "neutrální",neboť nemá žádné bonusy a nemá také žádné mínusi
= není ideální,ale zase ani nevhodná,tato rasa je pro tuto třídu průměrná

3) Gnóm
+ Má ještě lepší bonus k hlavnímu atributu než elf a též jen malý mínus k výdrži a malý bonus k štěstí
- Má ale větší mínus k síle (obrana proti válečníkovi) a malé mínus k obraně proti mágovi (mínus k inteligenci)
= tuto rasu berte s rezervou

Ostatní rasy nepřicházi pro tuto třídu v úvahu,neboť mají slabé bonusy pro tuto třídu a tudíž by se vám s nimi těžko hrálo

Atributy:

Hlavní atribut:
Obratnost-zvyšuje vámi způsobené poškození a zvyšuje vaši imunitu proti útokům jiného průzkumníka,částečně je hlavním atributem i Výdrž,neboť vylepšením tohoto atributu získáváte čím dál tím víc životů-rozhodně výhodné vylepšovat oboje.

Vedlejší atributy:
Síla-Důležitý atribut,i když tento atribut vám nepřidá životy ani vám nezvýšší poškození,je důležité ho podle mého názoru vylepšovat,neboť tento atribut vám přidá do imunity proti útoku válečníka,proti válečníkovy sice už tato třída výhodu má schopností vyhýbat se jeho ránám,ale zlepšováním tohoto atributu budete skutečný postrah Válečníků,neboť mu velice zredukejete poškození.Jinak dalším vedlejším atributem je Inteligence,tento atribut je velice důležitý,nebož proti Mágovi nemá tato třída žádnou výhodu,neboť ranám mága se vyhnout nelze,a tak je tento atribut důležitý,prtože pokuď máte alespoň 50% mágovi inteligence,velice dost mu zredukujete poškození,které vám způsobí.Jsou 2 způsoby,jak se mágovi v soubojích rovnat,buďto mít vysokou inteligenci a nemusíte v tomto případě mít příliš vyskou výdrž,nébo mít vysokou míru výdrže a tím tedy hodně životů a nemusíte mít zas tak velikou inteligenci,osobně doporučuji druhou možnost.

Štěstí:
Štěstí je štěstí,někdo,kdo ho má na 50% může dát kritycký úder za souboj 1x,a někdo,kdo ho má na 10% může dát kritický úder 10x,je jenom na vás,zda budete štěstí vylepšovat,já osobně si štěstí udržuji kolem 15-20%,myslím,že tato hodnota je zcela dostačující,a jsem spokojen,když se mi kritycký úder povede dát třeba jen 1x za souboj,protože mám vysokou obratnost,tak i mé normální rány jsou ničivé,pokud budete mít stejný postup jako já,budete mít i vy ničivé rány.


Výbava:

• Zbraň:
Zbraň je jedna z nejdůlezžtějších součásti vybavení a správné zvolení zbraně vás může posunout hodně dopředu.Nejlepsi zbran pro Průzkumníka je s co nejvetsim poškozením a pokuď možno s bonusem k obratnosti i výdrži. Také je velmi dobré nechávat si dvě zbrane, jelikož každá se hodí na jiného protivníka. Doporučuji mít jednu zbraň s bonusem k Obratnosti i výdrži a druhou s bonusem k Obratnosti.

• Jak správně zvolit zbraň:
Pokud má protivník nižší hlavní atribut, tak použijte zbraň s bonusem k Obratnosti a výdrži,pokud ho má vyšší,tak použijte tu s bonusem pouze k obratnosti,aby jste se k jeho hodnotě hlavního atributu,co nejvíce přiblížili. Dalši věc,která je na zbrani důležitá,je rozptyl poškození,Př.: 1. Zbraň Má rozptyl poškození 100-300[200] +150 Obratnosti,2. Zbraň má rozptyl poškození 180-220 [200] +150 +150 obratnosti. Obě zbraně mají stejnou průměrné poškození,ale jinak rozložené.Vždy je lepší si vybrat zbraň číslo 2,ale pokud s ní prohrajete vícekrát v aréně,či podzemí a vidíte,že tomu pořád něco schází,zkuste zbraň číslo 1,též záleží na bonusech,takže pokud máte např.: Zbraň s rozptylem poškození 100-300[200] +150 Obratnosti a zbraň s rozptylem poškození 180-220 [200] +80 obratnosti,+80 výdrže,zvolte určitě 2. zbraň,já se u tohoto řídím podle této rovnice: Obě mají stejné poškození,ale jedna má celkem +150 bodů k atributům (bonus +150 k obratnosti) a druhá zbraň přidává celkem +160 bodů k atributům (80 obratnost + 80 výdrž),takže určitě volím 2. zbraň,ale pokud se vám s ní nedaří,řiďte se podle návodu výše (pokud s ní prohrajete vícekrát v aréně,či podzemí a vidíte,že tomu pořád něco schází,zkuste zbraň číslo 1).

• Věci:
U věcí je důležité si dobře vybírat poměry bonusových atributů. Asi nejlepší je kombinovat věci s bonusem pouze k obratnosti s věcmi, které mají bonusy k obratnosti a výdrži.Osobně doporučuji mít z celkových 8 věcí 3-5 s bonusy k obratnosti a výdrži a zbylé věci mít pouze s bonusem k obratnosti - toto platí pro normalní věci,ne epické věci z podzemí,popřípadně z obchodu.


Taktika pro podzemí:
Pokud mate hlavní atribut vyšší, jak soupeř v podzemí zaůtočte,pokud ne muzete to zkoušet, ale spíše prohrajete.Jinak se každopádně vyplatí šetřit nakoupené lektvary a když jste do podzemí,použít je.Pokud si v inventáři uchováváte vybavení zlepšující hlavní atribut,nasaďte si ho,když vstupujete do podzemí,pak si ho zase můžete v klidu sundat a nahradit ho předešlím,které jste měli před vstupem do podzemí.

Prosím omluvte mě,ale část návodu je okopírována od návodu pro mágy vytvořeném hráčem jegenrapo,myslím,že jeho rady jsou vhodné u všech tříd,tak jsem je zde použil (část z nich) a doufám,že to vadit nebude

Poznámka: Post stále v úpravě,postupně ještě post doplním,nyní si myslím,že nejzákladnější věci zde jsou.

taktiky na maga

27. ledna 2011 v 14:26 | tom ondra
Class: Mage
Rasa: Temny elf [nejlepsi rasa pro maga, jelikoz jako jedina pridava bonus do inteligence]

1.Vyhody a nevyhody maga
Vyhody:Nejvetsi dmg ze vsech class. Nejrychlejsi progres v podzemi
Nevyhody:Nejnizsi pocet HP ze vsech class

2.Staty
Hlavni stat: Inteligence - pridava postave dmg a magickou obranu proti magickemu utoku.
Druhotne staty: Stesti a Vydrz. Kazdy preferuje neco jineho, nekdo jede stesti a vydrz v pomeru 1:1, nekdo uprednostnuje vydrz nad stestim a naopak. Ja v zakladu preferuju stesti nad vydrzi a to v pomeru Stesti:Vydrz - 1,12:1.
Podradne staty: Obratnost a Sila. Tyto dva staty nejsou u maga moc dulezite, ale nemelo by se na ne zapominat[sila - redukuje dmg Wara, obratnost - redukuje dmg Huntera]. Obratnost a silu je potreba jet v zajemnem pomeru 1:1. Pomer mezi Inteligenci:Sila,Obratnost - 1,9:1.

3.Brneni a zbran
Brneni: U brneni je dulezite si dobre vybirat pomery bonusovych statu. Asi nejlepsi je kombinovat itemy s bonusem pouze na int s itemy, ktere maji bonusy na int a vydrz. Doporucuji mit z celkovych 8 casti brneni 2-3 s bonusy na int a vydrz a zbyle casti mit ciste jen na inteligenci - toto plati pro normalni itemy.
Epic itemy - Kdy nahradit epic item normalnim itemem: Kdyz mate epic, ktery dava bonus do tri statu, tak ho nahradte tehdy, kdyz budete mit item, ktery vam prida minimalne o 10bodu vice k inteligenci a vydrzi. Pokud mate epic, ktery dava bonus ke vsem statum, tak ho vymente tehdy, kdy normalni item bude mit o 20 vice k inteligenci a vydrzi. Za item pouze na inteligenci vymente tehdy, kdyz je na itemu inteligence 2x vetsi nez na epicu.
Zbran: Zbran je jedna z nejdulezitejsich soucasti vybaveni a spravne zvolena zbran vas muze posunout hodne dopredu. Nejlepsi zbran pro maga je co nejvetsi dmg s co nejvetsim bonusem k inteligenci. Take je velmi dobre nechavat si dve zbrane, jelikoz kazda se hodi na jineho protivnika. Doporucuji mit zbrane ciste s bonusem na inteligenci a v zaloze s bonusem na inteligenci a vydrz. Jak spravne zvolit zbran: Pokud protivnik ma nizsi hlavni stat, tak pouzijte zbran s bonusem na int a vydrz, pokud ho ma vyssi, tak pouzijte s bonusem na inteligenci, aby ste se k jeho hodnote statu, co nejvice priblizili. Dalsi vec, ktera je na zbrani dulezita, je rozptyl dmg. Pr.: Zbran 1 - 100-300[200] +150 inteligence. Zbran 2 - 180-220[200] +150 inteligence. Obe zbrane maji stejnou prumernou dmg, ale jinak rozlozenou. Vzdy je lepsi si vybrat zbran cislo 2, pokud s ni prohrajete vicekrat a vidite, ze tomu porad neco schazi, zkuste zbran cislo 1, kde to budete hrat na to, ze date zrovna vetsi max dmg s kritem.

4.Strategie v podzemi

Pokud mate hlavni stat vyssi, jak potvora v podzemi zautocte, pokud ne muzete to zkouset, ale spise prohrajete. Pokud nechcete utracet tolik hub, vyplati se setrit si poty na podzemi, a kdyz budete mit poty na inteligenci a na vydrz v inventari, tak je pouzijte a vydejte se do podzemi.


zaplatit kdyz utocite na jinej cech

27. ledna 2011 v 14:23 | tom a ondra
Nepřítelova Pevnost - Zlato:

Level 10: 150 zlatých
Level 11: 175 zlatých
Level 12: 200 zlatých
Level 13: 250 zlatých
Level 14: 300 zlatých
Level 15: 350 zlatých
Level 16: 400 zlatých
Level 17: 500 zlatých
Level 18: 575 zlatých
Level 19: 675 zlatých
Level 20: 800 zlatých
Level 21: 900 zlatých
Level 22: 1000 zlatých
Level 23: 1150 zlatých
Level 24: 1300 zlatých
Level 25: 1500 zlatých
Level 26: 1700 zlatých
Level 27: 1900 zlatých
Level 28: 2150 zlatých
Level 29: 2400 zlatých
Level 30: 2700 zlatých
Level 31: 3000 zlatých
Level 32: 3350 zlatých
Level 33: 3700 zlatých
Level 34: 4100 zlatých
Level 35: 4500 zlatých
Level 36: 5000 zlatých
Level 37: 5500 zlatých
Level 38: 6000 zlatých
Level 39: 6600 zlatých
Level 40: 7200 zlatých
Level 41: 7850 zlatých
Level 42: 8600 zlatých
Level 43: 9300 zlatých
Level 44: 10000 zlatých
Level 45: 11000 zlatých
Level 46: 12500 zlatých
Level 47: 14500 zlatých
Level 48: 17500 zlatých
Level 49: 20000 zlatých
Level 50: 25000 zlatých

Zvířata

27. ledna 2011 v 14:18 | tom ondra
Zvířata se dělí na 2 skupiny. A to pro hrdiny, a pro zlo.

HRDINSKA
Tygr
Popis: Žádná kočička, ale pořádně divoký modrý tygr.
Čas strávený na cestách: -30%
Délka života: 14 dní
Cena: 10 zlaťáků a 1 houbička


Kráva
Popis: Proč chodit pešky, když se můžes vézt na krávě?
Čas strávený na cestách: -10%
Délka života: 14 dní
Cena: 1 zlaťáků


Kůň
Popis: Hrdý oř pro každého hrdinu. S tím se dá vyrazit i do lepší společnosti
Čas strávený na cestách: -20%
Délka života: 14 dní
Cena: 5 zlaťáků


Griffinodrak
Popis: Každý ti bude tvého hbitého griffinodraka závidět.
Čas strávený na cestách: -50%
Délka života: 14 dní
Cena: 25 houbiček
Bonus: Dostanete ocenění za ochranu přírody v podobě peněz uměrné važemu levelu. Dostáváte jen jednou.
ZLO
Prase
Popis: Inu, prase je o trochu lepší než nic, ne?
Čas strávený na cestách: -10%
Délka života: 14 dní
Cena: 1 zalťák


Vlk
Popis: Velký a zlý vlk je sice divoký, ale zato spolehlivý společník.
Čas strávený na cestách: -20%
Délka života: 14 dní
Cena: 5 zalťáků


Raptor
Popis: Raptor je nebezpečná stvůra jakoby z jiného světa.
Čas strávený na cestách: -30%
Délka života: 14 dní
Cena: 10 zlaťáků a 1 houbička


Drakogriffin
Popis: Pohled na s ohněm si pohrávajícího drakogriffina zacpe pusu každému chvástalovi.
Čas strávený na cestách: -50%
Délka života: 14 dní
Cena: 25 houbiček
Bonus: Dostanete ocenění za ochranu přírody v podobě peněz uměrné važemu levelu. Dostáváte jen jednou.


Tipy z Příručky:
Tip: Pronájem si můžete opětovnou rezervací stejného zvířete prodloužit. Délka pronájmu se tak zvýší.

Tip: Stávající zvíře můžete nahradit jiným. O původního hřebce tak ale přijdete.

Tip: Každá frakce má k dispozici jiná zvířata, ale ceny za ně a jejich statistiky jsou stejné.

Tip: "Ocenění za ochranu životního prostředí" lze získat pouze jednou

Rasy+ a všechny Třídy

27. ledna 2011 v 14:16 | tom ondra
Třídy

Válečník
Síla: +7
Obratnost: +3
Inteligence: 0
Výdrž: +5
Štěstí: 0


Průzkumník
Síla: +1
Obratnost: +7
Inteligence: +1
Výdrž: +4
Štěstí: +2


Kouzelník
Síla: 0
Obratnost: 0
Inteligence: +8
Výdrž: +2
Štěstí: +5
Rasy

Dobro

Člověk
Síla: 0
Obratnost: 0
Inteligence: 0
Výdrž: 0
Štěstí: 0


Elf
Síla: -1
Obratnost: +2
Inteligence: 0
Výdrž: -1
Štěstí: 0


Trpaslík
Síla: 0
Obratnost: -2
Inteligence: -1
Výdrž: +2
Štěstí: +1


Gnóm
Síla: -2
Obratnost: +3
Inteligence: -1
Výdrž: -1
Štěstí: +1Zlo

Ork
Síla: +1
Obratnost: 0
Inteligence: -1
Výdrž: 0
Štěstí: 0


Temný elf
Síla: -2
Obratnost: +2
Inteligence: +1
Výdrž: -1
Štěstí: 0


Skřítek
Síla: -2
Obratnost: +2
Inteligence: 0
Výdrž: -1
Štěstí: +1


Démon
Síla: +3
Obratnost: -1
Inteligence: 0
Výdrž: +1
Štěstí: -3Poznámka: Bonusy jsou přičteny při tvorbě postavy, změna rasy v nastavení staty neovlivní!

Hlídky za 1 hod

27. ledna 2011 v 14:14 | ondra a tom
Zde máte seznam, kolik peněz dostanete za 1 hodinu hlídky. Nezapomeňte, že ke konečné částce musíte ještě přičíst bonus cechu.


Úroveň 1: 10 stříbrných
Úroveň 2: 20 stříbrných
Úroveň 3: 30 stříbrných
Úroveň 4: 38 stříbrných
Úroveň 5: 46 stříbrných
Úroveň 6: 60 stříbrných
Úroveň 7: 74 stříbrných
Úroveň 8: 92 stříbrných
Úroveň 9: 1 zlatý a 8 stříbrných
Úroveň 10: 1 zlatý a 30 stříbrných
Úroveň 11: 1 zlatý a 52 stříbrných
Úroveň 12: 1 zlatý a 80 stříbrných
Úroveň 13: 2 zlatých a 8 stříbrných
Úroveň 14: 2 zlatých a 40 stříbrných
Úroveň 15: 2 zlatých a 74 stříbrných
Úroveň 16: 3 zlatých a 14 stříbrných
Úroveň 17: 3 zlatých a 59 stříbrných
Úroveň 18: 4 zlatých a 10 stříbrných
Úroveň 19: 4 zlatých a 54 stříbrných
Úroveň 20: 5 zlatých a 12 stříbrných
Úroveň 21: 5 zlatých a 72 stříbrných
Úroveň 22: 6 zlatých a 40 stříbrných
Úroveň 23: 7 zlatých a 8 stříbrných
Úroveň 24: 7 zlatých a 90 stříbrných
Úroveň 25: 8 zlatých a 72 stříbrných
Úroveň 26: 9 zlatých a 62 stříbrných
Úroveň 27: 10 zlatých a 58 stříbrných
Úroveň 28: 11 zlatých a 64 stříbrných
Úroveň 29: 12 zlatých a 70 stříbrných
Úroveň 30: 13 zlatých a 90 stříbrných
Úroveň 31: 15 zlatých a 10 stříbrných
Úroveň 32: 16 zlatých a 50 stříbrných
Úroveň 33: 17 zlatých a 92 stříbrných
Úroveň 34: 19 zlatých a 48 stříbrných
Úroveň 35: 21 zlatých a 4 stříbrné
Úroveň 36: 22 zlatých a 82 stříbrných
Úroveň 37: 24 zlatých a 60 stříbrných
Úroveň 38: 26 zlatých a 56 stříbrných
Úroveň 39: 28 zlatých a 58 stříbrných
Úroveň 40: 30 zlatých a 80 stříbrných
Úroveň 41: 33 zlatých a 2 stříbrné
Úroveň 42: 36 zlatých a 6 stříbrných
Úroveň 43: 38 zlatých
Úroveň 44: 40 zlatých a 74 stříbrných
Úroveň 45: 43 zlatých a 54 stříbrných
Úroveň 46: 46 zlatých a 54 stříbrných
Úroveň 47: 49 zlatých a 62 stříbrných
Úroveň 48: 53 zlatých a 2 stříbrné
Úroveň 49: 56 zlatých a 42 stříbrných
Úroveň 50: 60 zlatých a 10 stříbrných
Úroveň 51: 63 zlatých
Úroveň 52: 67 zlatých
Úroveň 53: 72 zlatých
Úroveň 54: 76 zlatých
Úroveň 55: 81 zlatých
Úroveň 56: 85 zlatých
Úroveň 57: 90 zlatých
Úroveň 58: 96 zlatých
Úroveň 59: 101 zlatých
Úroveň 60: 107 zlatých
Úroveň 61: 113 zlatých
Úroveň 62: 119 zlatých
Úroveň 63: 126 zlatých
Úroveň 64: 133 zlatých
Úroveň 65: 140 zlatých
Úroveň 66: 146 zlatých
Úroveň 67: 155 zlatých
Úroveň 68: 163 zlatých
Úroveň 69: 171 zlatých
Úroveň 70: 180 zlatých
Úroveň 71: 189 zlatých
Úroveň 72: 198 zlatých
Úroveň 73: 208 zlatých
Úroveň 74: 218 zlatých
Úroveň 75: 228 zlatých
Úroveň 76: 239 zlatých
Úroveň 77: 250 zlatých
Úroveň 78: 262 zlatých
Úroveň 79: 274 zlatých
Úroveň 80: 286 zlatých
Úroveň 81: 300 zlatých
Úroveň 82: 312 zlatých
Úroveň 83: 326 zlatých
Úroveň 84: 342 zlatých
Úroveň 85: 357 zlatých
Úroveň 86: 372 zlatých
Úroveň 87: 392 zlatých
Úroveň 88: 405 zlatých
Úroveň 89: 421 zlatých
Úroveň 90: 439 zlatých
Úroveň 91: 457 zlatých
Úroveň 92: 476 zlatých
Úroveň 93: 494 zlatých
Úroveň 94: 512 zlatých
Úroveň 95: 536 zlatých
Úroveň 96: 558 zlatých
Úroveň 97: 580 zlatých
Úroveň 98: 602 zlatých
Úroveň 99 : 626 zlatých
Úroveň 100: 651 zlatých
Úroveň 101: 675 zlatých
Úroveň 102: 701 zlatých
Úroveň 103: 727 zlatých
Úroveň 104: 755 zlatých
Úroveň 105: 783 zlatých
Úroveň 106: 812 zlatých
Úroveň 107: 841 zlatých
Úroveň 108: 873 zlatých
Úroveň 109: 904 zlatých
Úroveň 110: 937 zlatých
Úroveň 111: 970 zlatých
Úroveň 112: 1004 zlatých
Úroveň 113: 1039 zlatých
Úroveň 114: 1076 zlatých
Úroveň 115: 1113 zlatých
Úroveň 116: 1152 zlatých
Úroveň 117: 1191 zlatých
Úroveň 118: 1232 zlatých
Úroveň 119: 1273 zlatých
Úroveň 120: 1317 zlatých
Úroveň 121: 1360 zlatých
Úroveň 122: 1406 zlatých
Úroveň 123: 1452 zlatých
Úroveň 124: 1500 zlatých
Úroveň 125: 1548 zlatých
Úroveň 126: 1599 zlatých
Úroveň 127: 1650 zlatých
Úroveň 128: 1704 zlatých
Úroveň 129: 1757 zlatých
Úroveň 130: 1814 zlatých
Úroveň 131: 1870 zlatých
Úroveň 132: 1929 zlatých
Úroveň 133: 1989 zlatých
Úroveň 134: 2051 zlatých
Úroveň 135: 2113 zlatých
Úroveň 136: 2179 zlatých
Úroveň 137: 2244 zlatých
Úroveň 138: 2313 zlatých
Úroveň 139: 2382 zlatých
Úroveň 140: 2453 zlatých
Úroveň 141: 2526 zlatých
Úroveň 142: 2601 zlatých
Úroveň 143: 2677 zlatých
Úroveň 144: 2756 zlatých
Úroveň 145: 2836 zlatých
Úroveň 146: 2918 zlatých
Úroveň 147: 3002 zlatých
Úroveň 148: 3089 zlatých
Úroveň 149: 3176 zlatých
Úroveň 150: 3267 zlatých
Úroveň 151: 3358 zlatých
Úroveň 152: 3453 zlatých
Úroveň 153: 3549 zlatých
Úroveň 154: 3649 zlatých
Úroveň 155: 3748 zlatých
Úroveň 156: 3853 zlatých
Úroveň 157: 3957 zlatých
Úroveň 158: 4066 zlatých
Úroveň 159: 4175 zlatých
Úroveň 160: 4289 zlatých
Úroveň 161: 4403 zlatých
Úroveň 162: 4522 zlatých
Úroveň 163: 4641 zlatých
Úroveň 164: 4765 zlatých
Úroveň 165: 4890 zlatých
Úroveň 166: 5020 zlatých
Úroveň 167: 5149 zlatých
Úroveň 168: 5285 zlatých
Úroveň 169: 5420 zlatých
Úroveň 170: 5561 zlatých
Úroveň 171: 5702 zlatých
Úroveň 172: 5849 zlatých
Úroveň 173: 5996 zlatých
Úroveň 174: 6150 zlatých
Úroveň 175: 6303 zlatých
Úroveň 176: 6463 zlatých
Úroveň 177: 6623 zlatých
Úroveň 178: 6789 zlatých
Úroveň 179: 6955 zlatých
Úroveň 180: 7129 zlatých
Úroveň 181: 7302 zlatých
Úroveň 182: 7482 zlatých
Úroveň 183: 7663 zlatých
Úroveň 184: 7800 zlatých
Úroveň 185: 8037 zlatých
Úroveň 186: 8244 zlatých
Úroveň 187: 8428 zlatých
Úroveň 188: 8630 zlatých
Úroveň 189: 8834 zlatých
Úroveň 190: 9044 zlatých
Úroveň 191: 9255 zlatých
__________________

Chechové Podzemí

27. ledna 2011 v 14:10 | tom a ondra
Podzemí 1: Rochnítko (Cena: 105,261 zlata)
Potvora 1: úroveň 10 Smrtka, HP 3,388, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 10 Šedý sup, HP 3,388, Válečník
Potvora 3: úroveň 10 Smrtka, HP 3,388, Průzkumník
Potvora 4: úroveň 10 Šedý sup, HP 3,388, Válečník
Potvora 5: úroveň 10 Smrtka, HP 3,388, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 10 Šedý sup, HP 3,388, Válečník
Potvora 7: úroveň 10 Smrtka], HP 3,388, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 10 Šedý sup, HP 3,388, Válečník
Potvora 9: úroveň 16 Smrtka, HP 26,724, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 26 Šedý sup, HP 105,300, Válečník
Potvora 11: úroveň 36 Smrtka, HP 203,648, Průzkumník
Boss : Křiklavě žlutá smrt, úroveň 50, 1,144,440 hp, Scout

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).Podzemí 2: 6 a půl oceánu (Cena: 226,620 zlata)
Potvora 1: úroveň 10 Smrtka, HP 3 388, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 10 Šedý sup, HP 3 388, Válečník
Potvora 3: úroveň 10 Smrtka, HP 3 388, Průzkumník
Potvora 4: úroveň 10 Šedý sup, HP 3 388, Válečník
Potvora 5: úroveň 10 Smrtka, HP 3 388, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 10 Šedý sup, HP 3 388, Válečník
Potvora 7: úroveň 10 Smrtka, HP 3 388, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 10 Šedý sup, HP 3 388, Válečník
Potvora 9: úroveň 12 Smrtka, HP 13 130, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 16 Šedý sup, HP 17 816, Válečník
Potvora 11: úroveň 26 Smrtka, HP 105 300, Průzkumník
Potvora 12: úroveň 36 Šedý sup, HP 152 736, Válečník
Potvora 13: úroveň 46 Smrtka, HP 506 660, Průzkumník
Boss : Skřítkův člun, úroveň 60, 1,854.400 HP, Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).Podzemí 3: Mělčiny hlubin (Cena: 365,661 zlata)
Potvora 1: úroveň 10 Šedý sup, 3 388 HP, Válečník
Potvora 2: úroveň 10 Smrtka, 3 388 HP, Průzkumník
Potvora 3: úroveň 10 Šedý sup, 3 388 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 10 Smrtka, 3 388 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 10 Šedý sup, 3 388 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 10 Smrtka, 3 388 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 10 Šedý sup, 3 388 HP, Válečník
Potvora 8: úroveň 14 Smrtka, 18 600 HP, Průzkumník
Potvora 9: úroveň 18 Šedý sup, 32 110 HP, Válečník
Potvora 10: úroveň 22 Smrtka, 18 216 HP, Průzkumník
Potvora 11: úroveň 26 Šedý sup, 70 200 HP, Válečník
Potvora 12: úroveň 36 Smrtka, 152 736 HP, Průzkumník
Potvora 13: úroveň 46 Šedý sup, 379 995 HP, Válečník
Potvora 14: úroveň 56 Smrtka, 620 160 HP, Průzkumník
Boss : Hvězda mrtvého moře, úroveň 70, 3,408,000 HP

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 4: Zahrádkářská kolonie (Cena: 523,836 zlata)
Potvora 1: úroveň 10 Stínokobra, 3 388 HP
Potvora 2: úroveň 10 Šedý Rex, 3 388 HP
Potvora 3: úroveň 10 Hrůzokrálík zabiják, 3 388 HP
Potvora 4: úroveň 10 Sužovka, 3 388 HP
Potvora 5: úroveň 12 Zlovolný hrůzokrálík, 13 130 HP, válečník
Potvora 6: úroveň 16 Stínokobra, 17 816 HP
Potvora 7: úroveň 20 Šedý Rex, 29 232 HP
Potvora 8: úroveň 24 Hrůzokrálík zabiják, 59 500 HP, válečník
Potvora 9: úroveň 28 Sužovka, 82 360 HP, válečník
Potvora 10: úroveň 32 Zlovolný hrůzokrálík, 72 864 HP, průzkumník
Potvora 11: úroveň 36 Stínokobra, 101 824 HP, průzkumník
Potvora 12: úroveň 46 Šedý Rex, 379 995 HP, válečník
Potvora 13: úroveň 56 Hrůzokrálík zabiják, 465 120 HP, válečník
Potvora 14: úroveň 66 Sužovka, 943 360 HP, průzkumník
Boss : úroveň 80 Hrůza z hlubin, 3,758,400 HP / válečník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).Podzemí 5: Přípravná škola hrůzy (Cena: 702,750 zlata)
Potvora 1: úroveň 10 Ohavný gremlin, 3 388 HP, Válečník
Potvora 2: úroveň 10 Bezbožný mnich, 3 388 HP, Průzkumník
Potvora 3: úroveň 14 Krutý gremlin, 18 600 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 18 Lev, 32 110 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 22 Ďáblův advokát, 18 216 HP, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 26 Ohavný gremlin, 70 200 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 30 Zelený gnoll, 34 596 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 34 Ďáblův advokát, 84 840 HP, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 38 Ohavný gremlin, 155 220 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 42 Zelený gnoll, 138 632 HP, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 46 Ďáblův advokát, 253 330 HP, Válečník
Potvora 9: úroveň 56 Ohavný gremlin, 465 120 HP, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 66 Bezbožný mnich, 707 520 HP, Průzkumník
Potvora 11: úroveň 76 Ohnivý glompf, 1 330 560 HP, Průzkumník
Boss: úroveň 90 Ohavné uličnice, (6,188,000 HP), Válečník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 6: Říše temných trpaslíků (Cena: 753,720 zlata)
Potvora 1: úroveň 16 Smrtka, 17 816 HP, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 20 Jeskynní kyklop, 29 232 HP, Průzkumník
Potvora 3: úroveň 24 Cihlový kentaur, 59 500 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 28 Cihlový kentaur, 82 360 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 32 Zabejčenec, 72 864 HP, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 36 Pískokyklop, 101 824 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 40 Hrůzná tarantule, 182 450 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 44 Smrtka, 73 980 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 48 Jeskynní kyklop, 275 870 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 52 Cihlový kentaur, 254 824 HP, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 56 Cihlový kentaur, 310 080 HP, Průzkumník
Potvora 9: úroveň 66 Cihlový kentaur, 707 520 HP, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 76 Smrtka, 997 920 HP, Průzkumník
Potvora 11: úroveň 86 Kostlivec, 2 227 2000 HP, Válečník
Boss : úroveň 100 Král temných trpaslíků, 6,302,400 HP / Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 7: Skleněný hrad (Cena: 807,540 Zlata)
Potvora 1: úroveň 26 Trýznitel, 70 200 HP, Válečník
Potvora 2: úroveň 30 Hnědý gargoyl, 34 596 HP, Válečník
Potvora 3: úroveň 34 Noční děs, 84 840 HP, Průzkumník
Potvora 4: úroveň 38 Větrný elementál, 155 220 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 42 Voodoo kostlivec, 138 632 HP, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 46 Prachopýr, 253 330 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 50 Netopýr umouněnec, 228 888 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 54 Voodoo kostlivec, 352 000 HP, Mág
Potvora 6: úroveň 58 Prachopýr, 339 840 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 62 Netopýr umouněnec, 504 000 HP, Válečník
Potvora 8: úroveň 66 Větrný elementál, 471 680 HP, Průzkumník
Potvora 9: úroveň 76 Trýznitel, 997 920 HP, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 86 Hnědý gargoyl, 1 670 400 HP, Válečník
Potvora 11: úroveň 96 Noční děs, 2 871 200 HP, Válečník
Boss : úroveň 110 Neviditelná hrozba, 7,814,400 HP / Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 8: Downtown Brooklyn (Cena: 856,298 zlata)
Potvora 1: úroveň 36 Mrazokodýl, 101 824 HP, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 40 Nemrtvá zombie, 182 450 HP, Válečník
Potvora 3: úroveň 44 Nejistý zloděj, 73 980 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 48 Ďáblův advokát, 275 870 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 52 Nejistý zloděj, 254 824 HP
Potvora 6: úroveň 56 Ohavný gremlin, 310 080 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 60 Blátokodýl, 370 880 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 64 Nemrtvý, 546 000 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 68 Mrazokodýl, 634 800 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 72 Nemrtvá zombie, 584 000 HP, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 76 Nejistý zloděj, 665 280 HP, Průzkumník
Potvora 9: úroveň 86 Ďáblův advokát, 1 670 400 HP, Válečník
Potvora 10: úroveň 96 Nejistý zloděj, 2 153 400 HP, Válečník
Potvora 11: úroveň 106 Ohavný gremlin, 2 876 160 HP, Průzkumník
Boss : úroveň 120 Pasák velikán, 4,549,600 HP / Válečník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).Podzemí 9: Netopýří sluj (Cena: 924,510 gold)
Potvora 1: úroveň 46 Lstivý vampír, 253 330 HP, Válečník
Potvora 2: úroveň 50 Nemrtvý, 228 880 HP, Průzkumník
Potvora 3: úroveň 54 Demoralizující démon, 352 000 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 58 Lstivý vampír, 339 840 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 62 Krvežíznivý vampír, 504 000 HP,
Potvora 6: úroveň 66 Nemrtvý, 471 680 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 70 Noční ghůl, 681 600 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 74 Šedý ghůl, 780 000 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 78 Šedý ghůl, 707 840 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 82 Prachopýr, 796 800 HP, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 86 Netopýr umouňenec, 1 113 600 HP, Válečník
Potvora 9: úroveň 96 Hrůzná tarantule, 2 153 400 HP, Vlečník
Potvora 10: úroveň 106 Odstrašující démon, 2 157 120 HP, Průzkumník
Potvora 11: úroveň 116 Temný vampír, 3 519 360 HP, Průzkumník
Boss : úroveň 130 Hrabě, 11,318,400 HP / Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 10: Země gobotů (Cena: 987,930 zlata)
Potvora 1: úroveň 56 Lakotný gremlin, 310 080 HP, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 60 Ohavný gremlin, 370 880 HP, Průzkumník
Potvora 3: úroveň 64 Cizoplanetárník, 546 000 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 68 Krutý jedugremlin, 634 800 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 72 Lakotný gremlin, 584 000 HP
Potvora 6: úroveň 76 Ohavný gremlin, 665 280 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 80 Cizoplanetárník, 751 680 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 84 Krutý jedugremlin, 1 054 000 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 88 Lakotný gremlin, 9398400 HP
Potvora 7: úroveň 92 Ohavný gremlin, 1 302 000 HP, Válečník
Potvora 8: úroveň 96 Cizoplanetárník, 1 435 600 HP, Válečník
Potvora 9: úroveň 106 Krutý jedugremlin, 2 157 120 HP, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 116 Lakotný gremlin, 2 639 520 HP, Průzkumník
Potvora 11: úroveň 126 Jinosvěták, 5 283 200 HP, Válečník
Boss : úroveň 140 Skřítek mág, 13,310,400 HP / Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 11: Říše kouzelných lamp (Cena: 1 054 770 zlata)
Potvora 1: úroveň 66 Chrastivá kobra, 471 680 HP, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 70 Plivkobra, 681 600 HP, Válečník
Potvora 3: úroveň 74 Ohnivý bazilišek, 780 000 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 78 Kostlivec, 707 840 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 82 Kostěný bojovník, 796 800 HP, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 86 Chrastivá kobra, 1 113 600 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 90 Plivkobra, 1 237 600 HP, Válečník
Potvora 5: úroveň 94 Ohnivý bazilišek, 1 368 000 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 98 Kostlivec, 1 203 840 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 102 Kostěný bojovník, 1 318 400 HP, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 106 Chrastivá kobra, 1 438 080 HP, Válečník
Potvora 9: úroveň 116 Plivkobra, 2 639 520 HP, Průzkumník
Potvora 10: úroveň 126 Ohnivý bazilišek, 3 962 400 HP, Válečník
Potvora 11: úroveň 136 Kostlivec, 2 411 200 HP, Mág
Boss Potvora: Džin, úroveň 150, 15 462 400 HP Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).


Podzemí 12: Jižní pól (Cena: 1 125 450 zlata)
Potvora 1: úroveň 76 Chrastivá kobra, 665 280 HP, Průzkumník
Potvora 2: úroveň 80 Plivkobra, 751 680 HP, ...
Potvora 3: úroveň 84 Ohnivý bazilišek, 1 054 000 HP, ...
Potvora 4: úroveň 88 Kostlivec, 939 840 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 92 Kostěný bojovník, 1 302 000 HP, Válečník
Potvora 6: úroveň 96 Chrastivá kobra, 1 435 600 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 100 Plivkobra, 1 260 480 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 104 Ohnivý bazilišek, 655 200 HP, Mág
Potvora 6: úroveň 108 Kostlivec, 1 874 800 HP, Válečník
Potvora 7: úroveň 112 Kostěný bojovník, 1 627 200 HP, Průzkumník
Potvora 8: úroveň 116 Chrastivá kobra, 1 759 680 HP, Průzkumník
Potvora 9: úroveň 126 Plivkobra, 3 962 400 HP, Válečník
Potvora 10: úroveň 136 Ohnivý bazilišek, 1 808 400 HP, Mág
Potvora 11: úroveň 146 Kostlivec, 7 291 200 HP, Válečník
Boss Potvora: Ninjagnóm, úroveň 160, 17 774 400 HP Průzkumník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).Dungeon 13: Říše titánů (Cena: 1,199,820 zlata)
Potvora 1: úroveň 86 Medvěd brtník, 1 113 600 HP, Válečník
Potvora 2: úroveň 90 Nakažený medvěd brtník, 1 237 600 HP, Válečník
Potvora 3: úroveň 94 Masitý golem, 1 368 000 HP, Válečník
Potvora 4: úroveň 98 Problémový medvěd, 1 203 840 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 102 Pekelný kyklop, 1 302 000 HP, Průzkumník
Potvora 6: úroveň 106 Prasokyklop, 1 438 080 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 110 Kamenný obr, 1 260 480 HP, Průzkumník
Potvora 5: úroveň 114 Horský troll, 809 600 HP, Mág
Potvora 6: úroveň 118 Nakažený medvěd brtník, 1 827 840 HP, Průzkumník
Potvora 7: úroveň 122 Masitý golem, 2 346 000 HP, Válečník
Potvora 8: úroveň 126 Problémový medvěd, 2 641 600 HP, Válečník
Potvora 9: úroveň 136 Pekelný kyklop, 1 808 400 HP, Mág
Potvora 10: úroveň 146 Prasokyklop, 5 468 400 HP, Válečník
Potvora 11: úroveň 156 Kamenný obr, 3 265 600 HP, Mág
Boss Potvora: Titán, úroveň 170, 25 308 000 HP Válečník

Odměna: XP individuální podle úrovně postavy. Zlatý poklad a Instruktor bonus +1 (+2%).Podzemí

27. ledna 2011 v 14:08 | ondra a Tom
Autor poslední verze: Ondra a Tom
Tak konečně máme i my kompletní českou verzi potvor z podzemí, které by teď měly být pojmenovány tak, jak ve hře skutečně pojmenovány jsou.

Kdy dostanu klíč pro jednotlivá podzemí ?
  • Úrovně, od kdy a kde se objevují jsou napsána v přehledu podzemí a potvor níže. Pokud čekáte už třeba 5 levelů a stále klíč nemáte - nezoufejte, alespoň dáte více potvor najednou a stejně nic neztratíte. Někdy to chce trpělivost.

Mohu klíč "ztratit" ?
  • Ne, i kdyby došlo k prodeji klíče, či by jsi nezískal klíč z questu, protože jsi byl poražen potvorou, klíč se objeví znovu.

Musím splnit předchozí podzemí pro získání dalšího klíče ?
  • Ne, stačí mít požadovaný level a dostatečnou dávku štěstí k získání klíče.

SEZNAM POTVOR

1. Podzemí
Znesvěcené katakomby

Klíč je dostupný od 10. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 10 Strašidlo (Síla: 48 Obratnost: 52, Inteligence: 104 Výdrž: 77 Štěstí: 47) Životů: 1 694
Patro 2 = Úroveň 12 Kostlivec (Síla: 120 Obratnost: 68 Inteligence: 59 Výdrž: 101 Štěstí: 51) Životů: 6 565
Patro 3 = Úroveň 14 Nemrtvý (Síla: 149 Obratnost: 78 Inteligence: 69 Výdrž: 124, Štěstí: 65) Životů: 9 300
Patro 4 = Úroveň 16 Lstivý vampýr (Síla: 84, Obratnost: 195 Inteligence: 83 Výdrž: 131, Štěstí: 94) Životů: 8 908
Patro 5 = Úroveň 18 Noční ghúl (Síla: 214 Obratnost: 101 Inteligence: 89 Výdrž: 169 Štěstí: 93) Životů: 16 055
Patro 6 = Úroveň 22 Smrtka (Síla: 97 Obratnost: 99 Inteligence: 303 Výdrž: 198 Štěstí: 137) Životů: 9 108
Patro 7 = Úroveň 26 Kostěný válečník (Síla: 359 Obratnost: 135 Inteligence: 122 Výdrž: 260 Štěstí: 142) Životů: 35 100
Patro 8 = Úroveň 30 Mistr voodoo (Síla: 126 Obratnost: 130 Inteligence: 460 Výdrž: 279 Štěstí: 193) Životů: 17 298
Patro 9 = Úroveň 40 Masitý golem (Síla: 614, Obratnost: 207 Inteligence: 191 Výdrž: 445 Štěstí: 238) Životů: 91 225
Patro 10 = Úroveň 50 Pán temnot (Síla: 221 Obratnost: 847 Inteligence: 213 Výdrž: 561 Štěstí: 292) Životů: 114 444

2. Podzemí
Doly slávy

Klíč je dostupný od 20. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 20 Vodní glompf (Síla: 101 Obratnost: 264 Inteligence: 101 Výdrž: 174 Štěstí: 119) Životů: 14 616
Patro 2 = Úroveň 24 Yetti (Síla: 317 Obratnost: 126 Inteligence: 117 Výdrž: 238 Štěstí: 130) Životů: 29750
Patro 3 = Úroveň 28 Kostlivec (Síla: 393 Obratnost: 138 Inteligence: 125 Výdrž: 284 Štěstí: 152) Životů: 41 180
Patro 4 = Úroveň 34 Ohavný gremlin (Síla: 143 Obratnost: 554 Inteligence: 144 Výdrž: 303 Štěstí: 216) Životů: 42 420
Patro 5 = Úroveň 38 Kamenný obr (Síla: 592 Obratnost: 178 Inteligence: 162 Výdrž: 398 Štěstí: 195) Životů: 77 610
Patro 6 = Úroveň 44 Ohnivý elementál (Síla: 191 Obratnost: 190 Inteligence: 780 Výdrž: 411 Štěstí: 259) Životů: 36 990
Patro 7 = Úroveň 48 Kamenný troll (Síla: 744 Obratnost: 243 Inteligence: 230 Výdrž: 563 Štěstí: 246) Životů: 137 935
Patro 8 = Úroveň 56 Sukubus červených světel (Síla: 250 Obratnost: 960 Inteligence: 240 Výdrž: 680 Štěstí: 345) Životů: 155 040
Patro 9 = Úroveň 66 Odstrašující démon (Síla: 300 Obratnost: 1160, Inteligence: 290 Výdrž: 880 Štěstí: 420) Životů: 235 840
Patro 10 = Úroveň 70 Pekelná bytost (Síla: 1240, Obratnost: 385 Inteligence: 360 Výdrž: 960 Štěstí: 340) Životů: 340 800

3. Podzemí
Trosky Gnarku

Klíč je dostupný od 30. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 32 Stokokrysa (Síla: 155 Obratnost: 486 Inteligence: 161 Výdrž: 276 Štěstí: 205) Životů: 36 432
Patro 2 = Úroveň 36 Prachopýr (Síla: 141 Obratnost: 602 Inteligence: 149 Výdrž: 344 Štěstí: 230) Životů: 50 912
Patro 3 = Úroveň 42 Hrůzná tarantule (Síla: 205 Obratnost: 726 Inteligence: 224 Výdrž: 403 Štěstí: 247) Životů: 69 316
Patro 4 = Úroveň 46 Surový lupič (Síla: 768 Obratnost: 215 Inteligence: 183 Výdrž: 539 Štěstí: 249) Životů: 126 665
Patro 5 = Úroveň 54 Lstivý holomek (Síla: 920 Obratnost: 265 Inteligence: 240 Výdrž: 640 Štěstí: 260) Životů: 176 000
Patro 6 = Úroveň 60 Zuřivý vlk (Síla: 270 Obratnost: 1040, Inteligence: 260 Výdrž: 760 Štěstí: 375) Životů: 185 400
Patro 7 = Úroveň 64 Zlý bandita (Síla: 1120, Obratnost: 340 Inteligence: 315 Výdrž: 840 Štěstí: 310) Životů: 273 000
Patro 8 = Úroveň 76 Obluda (Síla: 350 Obratnost: 1360, Inteligence: 340 Výdrž: 1080, Štěstí: 495) Životů: 332 640
Patro 9 = Úroveň 86 Vykradač hrobů (Síla: 1560, Obratnost: 505 Inteligence: 480, Výdrž of 1280, Štěstí: 420) Životů: 556 800
Patro 10 = Úroveň 90 Vůdce loupežníků (Síla: 1640, Obratnost: 535 Inteligence: 510 Výdrž: 1360, Štěstí: 440) Životů: 618 800

4. Podzemí
Sluj hrdlořezů

Klíč je dostupný od 40. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 52 Větrný elementál (Síla: 230 Obratnost: 880 Inteligence: 220 Výdrž: 601 Štěstí: 315) Životů: 127 412
Patro 2 = Úroveň 58 Pirát Temnovous (Síla: 260 Obratnost: 1000, Inteligence: 250 Výdrž: 720 Štěstí: 360) Životů: 169 920
Patro 3 = Úroveň 62 Surový lupič (Síla: 1080, Obratnost: 325 Inteligence: 300 Výdrž: 800 Štěstí: 300) Životů: 252 000
Patro 4 = Úroveň 68 Stínokodýl (Síla: 1200, Obratnost: 370 Inteligence: 345 Výdrž: 920 Štěstí: 330) Životů: 317 400
Patro 5 = Úroveň 74 Pirát Pepa Slavík (Síla: 1320, Obratnost: 415 Inteligence: 390 Výdrž: 1040, Štěstí: 360) : 390 000
Patro 6 = Úroveň 82 Zlovolný hrůzokrálík (Síla: 380 Obratnost: 1480 Inteligence: 370 Výdrž: 1200, Štěstí: 540) Životů: 398 400
Patro 7 =LÚroveň 84 Hrdlořez (Síla: 1520, Obratnost: 490 Inteligence: 465 Výdrž: 1240, Štěstí: 410) Životů: 527 000
Patro 8 = Úroveň 96 Pirát Krvavý Nos (Síla: 1760, Obratnost: 580 Inteligence: 555 Výdrž: 1480, Štěstí: 470) Životů: 717 800
Patro 9 = Úroveň 102 Chobotnice (Síla: 480 Obratnost: 1880, Inteligence: 470, Výdrž of 1600, Štěstí: 690) Životů: 659 200
Patro 10 = Úroveň 110 Vůdce pirátů (Síla: 520 Obratnost: 2040, Inteligence: 510 Výdrž: 1760 Štěstí: 750) Životů: 781 440

5. Podzemí
Oltář smaragdové šupiny

Klíč je dostupný od 50. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 72 Chrastivá kobra (Síla: 330 Obratnost: 1280 Inteligence: 320 Výdrž: 1000, Štěstí: 465) Životů: 292 000
Patro 2 = Úroveň 78 Řezosaurus (Síla: 360 Obratnost: 1400, Inteligence 350:, Výdrž: 1120, Štěstí: 510) Životů: 353 920
Patro 3 = Úroveň 80 Řvoucí raptor (Síla: 370 Obratnost: 1440, Inteligence: 360 Výdrž: 1160, Štěstí: 525) Životů: 375 840
Patro 4 = Úroveň 88 Bažinný válečník (Síla: 410 Obratnost: 1600, Inteligence 400:, Výdrž: 1320, Štěstí: 585) Životů: 469 920
Patro 5 = Úroveň 94 Zelený Rex (Síla: 1720, Obratnost: 565 Inteligence: 540 Výdrž: 1440, Štěstí: 460) Životů: 684 000
Patro 6 = Úroveň 100 Banditosaurus (Síla: 470 Obratnost: 1840, Inteligence: 460, Výdrž:1560, Štěstí: 675) Životů: 630 240
Patro 7 = Úroveň 108 Bažinný drak (Síla: 2000, Obratnost: 670 Inteligence: 645 Výdrž: 1720, Štěstí: 530) Životů: 937 400
Patro 8 = Úroveň 114 Bažinná gorgona (Síla: 520 Obratnost: 540 Inteligence: 2200, Výdrž: 1760, Štěstí: 775) Životů: 404 800
Patro 9 = Úroveň 122 Jedovatý drak (Síla: 2280, Obratnost: 775 Inteligence 750:, Výdrž: 2000, Štěstí: 600) Životů: 1 230 000
Patro 10 = Úroveň 130 Králosaurus (Síla: 620 Obratnost: 2440, Inteligence: 610 Výdrž: 2160, Štěstí: 900) Životů: 1 131 840

6. Podzemí
Nemocný strom

Klíč je dostupný od 70. úrovně v questu nebo v obchodě
Patro 1 = Úroveň 92 Zamořený strom (Síla: 1680, Obratnost: 550 Inteligence: 525 Výdrž: 1400, Štěstí: 450) Životů: 651 000
Patro 2 = Úroveň 98 Ohavný gremlin (Síla: 460 Obratnost: 1800, Inteligence: 450 Výdrž: 1520 Štěstí: 660) Životů: 601 920
Patro 3 = Úroveň 104 Vzteklý vlk (Síla: 470 Obratnost: 490 Inteligence: 2000, Výdrž of 1560, Štěstí: 700) Životů: 327 600
Patro 4 = Úroveň 106 Slizohrud (Síla: 500 Obratnost: 1960, Inteligence: 490 Výdrž: 1680, Štěstí: 720) Životů: 719 040
Patro 5 = Úroveň 118 Zelenkavý gremlin (Síla: 560 Obratnost: 2200 Inteligence: 550, Výdrž: 1920, Štěstí: 810) Životů: 913 920
Patro 6 = Úroveň 124 Nakažený medvěd Brtník (Síla: 2320, Obratnost: 790 Inteligence: 765, Výdrž: 2040, Štěstí: 610) Životů: 1 275 000
Patro 7 = Úroveň 128 Lakotný gremlin (Síla: 610 Obratnost: 2400, Inteligence: 600 Výdrž: 2120, Štěstí: 885) Životů: 1 093 920
Patro 8 = Úroveň 136 Bažorost (Síla: 630 Obratnost: 650 Inteligence: 2640, Výdrž: 2200, Štěstí: 940) Životů: 602 800
Patro 9 = Úroveň 144 Krutý gremlin (Síla: 690 Obratnost: 2720, Inteligence: 680 Výdrž: 2440, Štěstí: 1005) Životů: 1 415 200
Patro 10 = Úroveň 150 Krutý jedugremlin (Síla: 720 Obratnost: 2840, Inteligence: 710 Výdrž: 2560, Štěstí 1050) Životů: 1 546 240

7. Podzemí
Lávový proud

Klíč je dostupný od 80. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 112 Ohnivý štír (Síla: 530 Obratnost: 2080, Inteligence: 520 Výdrž: 1800, Štěstí: 765) Životů: 813 600
Patro 2 = Úroveň 116 Ohnivý bazilišek (Síla: 550 Obratnost: 2160, Inteligence: 540, Výdrž: 1880, Štěstí: 795) Životů: 879 840
Patro 3 = Úroveň 120 Lávohrud (Síla: 550 Obratnost: 570 Inteligence: 2320, Výdrž: 1880, Štěstí: 820) Životů: 454 960
Patro 4 = Úroveň 126 Lávový obr (Síla: 2360, Obratnost: 805 Inteligence: 780 Výdrž: 2080, Štěstí: 620) Životů: 1 320 800
Patro 5 = Úroveň 134 Drak temnot (Síla: 2520, Obratnost: 865 Inteligence: 840 Výdrž: 2240, Štěstí: 660) Životů: 1 512 000
Patro 6 = Úroveň 138 Pekelný kyklop (Síla: 2600, Obratnost: 895 Inteligence: 870 Výdrž: 2320, Štěstí: 680) Životů: 1 612 400
Patro 7 = Úroveň 142 Ohnivý elementál (Síla: 660 Obratnost: 680 Inteligence: 2760, Výdrž: 2320, Štěstí: 985) Životů: 663 520
Patro 8 = Úroveň 146 Lávový obr (Síla: 2760, Obratnost: 955 Inteligence: 930 Výdrž: 2480, Štěstí: 720) Životů: 1 822 800
Patro 9 = Úroveň 148 Obří drak (Síla 2800, Obratnost: 970 Inteligence: 945 Výdrž: 2520, Štěstí: 730) Životů: 1 877 400
Patro 10 = Úroveň 170 Vulkanický duch (Síla: 3240, Obratnost: 1135 Inteligence: 1110 Výdrž: 2960, Štěstí: 840) Životů: 2 530 800

8. Podzemí
Chrám zamrzlé krve

Klíč je dostupný od 95. úrovně v questu
Patro 1 = Úroveň 132 Yetti (Síla: 2480, Obratnost: 850 Inteligence: 825 Výdrž: 2200, Štěstí: 650) Životů: 1 463 000
Patro 2 = Úroveň 140 Černý fantom (Síla: 670 Obratnost: 2640, Inteligence: 660 Výdrž: 2360, Štěstí: 975) Životů: 1 331 040
Patro 3 = Úroveň 154 Drak chladu (Síla: 2920, Obratnost: 1015, Inteligence: 990 Výdrž: 2640, Štěstí: 760) Životů: 2 046 000
Patro 4 = Úroveň 158 Bezbožný mnich (Síla: 760 Obratnost: 3000 Inteligence: 750, Výdrž: 2720, Štěstí 1110) Životů: 1 729 920
Patro 5 = Úroveň 164 Pekelný mimozemšťan (Síla: 790 Obratnost: 3120, Inteligence: 780 Výdrž: 2840, Štěstí: 1155) Životů: 1 874 400
Patro 6 = Úroveň 168 Šedý gnoll (Síla: 790 Obratnost: 810 Inteligence: 3280, Výdrž: 2840, Štěstí 1180) Životů: 959 920
Patro 7 = Úroveň 172 Drak šílenství (Síla: 3280, Obratnost: 1150 Inteligence: 1125, Výdrž: 3000, Štěstí: 850) Životů: 2 595 000
Patro 8 = Úroveň 180 Pološerý mimozemšťan (Síla: 870 Obratnost: 3340, Inteligence: 860 Výdrž: 3160, Štěstí, 1275) Životů: 2 859 800
Patro 9 = Úroveň 185 Jinosvěták (Síla: 875 Obratnost: 895 Inteligence: 3620, Výdrž: 3180, Štěstí: 1305) Životů: 2 957 400
Patro 10 = Úroveň 200 Zabiják (Síla: 950 Obratnost: 970 Inteligence: 3920, Výdrž: 3480, Štěstí: 1410) Životů: 3 497 400

9. Podzemí
Pyramida šílenství

Klíč je dostupný od 110. úrovně v questu nebo v obchodě
Patro 1 = Úroveň 152 Pekelný cyclop (Síla: 2880, Obratnost: 1000, Inteligence: 975 Výdrž: 2600, Štěstí: 750) Životů: 1 989 000
Patro 2 = Úroveň 156 Písečná bouře (Síla: 730 Obratnost: 750 Inteligence: 3040, Výdrž: 2600, Štěstí 1090) Životů: 816 400
Patro 3 = Úroveň 160 Pekelný mimozemšťan (Síla: 770 Obratnost: 3040, Inteligence: 760, Výdrž: 2760, Štěstí: 1125) Životů: 1 777 440
Patro 4 = Úroveň 162 Bigfoot (Síla: 3080, Obratnost: 1075 Inteligence: 1050, Výdrž: 2800, Štěstí: 800) Životů: 2 282 000
Patro 5 = Úroveň 166 Strašidlo (Síla: 780 Obratnost: 800 Inteligence: 3240, Výdrž: 2800, Štěstí: 1165) Životů: 935 200
Patro 6 = Úroveň 174 Don Kapišto (Síla: 3320, Obratnost: 1165, 1140 Inteligence, Výdrž 3040, Štěstí 860) Životů: 2 660 000
Patro 7 = Úroveň 176 Demoralizující démon (Síla: 850 Obratnost: 3360, Inteligence: 840 Výdrž: 3080, Štěstí: 1245) Životů: 2 180 640
Patro 8 = Úroveň 178 Růžový hrůzokrálíček (Síla: 860 Obratnost: 3400, Inteligence: 850 Výdrž: 3120, Štěstí 1260) Životů: 2 233 920
Patro 9 = Úroveň 190 Smrtka (Síla: 900 Obratnost: 920 Inteligence: 3720, Výdrž: 3280, Štěstí: 1340) Životů: 1 252 960
Patro 10 = VY (tj.musíte bojovat proti sobě samému,bude mít stejnou úroveň a atributy jako vaše postava)

10. Podzemí
Pevnost Černých lebek

Otevře se po pročištění všech předchozích podzemí
Patro 1 = Úroveň 205 Temný jezdec (Síla: 995 Obratnost: 3940, Inteligence: 985 Výdrž: 3660, Štěstí 1450) Životů: 3 015 840
Patro 2 = Úroveň 210 Kostěný bojovník (Síla: 4040, Obratnost: 1420 Inteligence: 1395, Výdrž: 3760, Štěstí 1010) Životů: 3 966 800
Patro 3 = Úroveň 215 Válečník Černé lebky (Síla: 4140, Obratnost: 1455 Inteligence: 1430, Výdrž: 3860, Štěstí 1030) Životů: 4 168 800
Patro 4 = Úroveň 220 Noční trol (Síla: 4240, Obratnost: 1490 Inteligence: 1465, Výdrž: 3960, Štěstí 1050) Životů: 4 375 800
Patro 5 = Úroveň 225 Panter (Síla: 1095, Obratnost: 4340 Inteligence: 1085, Výdrž: 4060, Štěstí 1590) Životů: 3 670 240
Patro 6 = Úroveň 230 Lidožrout (Síla: 1120, Obratnost: 4440 Inteligence: 1110, Výdrž: 4160, Štěstí: 1615) Životů: 3 843 840
Patro 7 = Úroveň 235 Bažinný drak (Síla: 1125, Obratnost: 1145 Inteligence: 4620, Výdrž: 4180, Štěstí: 1655) Životů: 1 972 960
Patro 8 = Úroveň 240 Válečník Černé lebky (Síla: 4640, Obratnost: 1630 Inteligence: 1605 Výdrž: 4360, Štěstí: 1130) Životů: 5 253 800
Patro 9 = Úroveň 245 Drak temnot (Síla: 4740, Obratnost: 1665 Inteligence: 1640 Výdrž: 4460, Štěstí 1150) Životů: 5 485 800
Patro 10 = Úroveň 250 Rytíř Černé lebky (Síla: 4840, Obratnost: 1700 Inteligence: 1675, Výdrž: 4560, Štěstí: 1170) Životů: 5 722 800

11. Podzemí
Cirkus hrůzy

Otevře se po splnění předchozího podzemí
Patro 1 = Úroveň 255 Klaun Vtipoplesk (Síla: 4940, Obratnost: 1735, Inteligence: 1710, Výdrž: 4660, Štěstí: 1190) Životů: 5 964 800
Patro 2 = Úroveň 260 Slepý vrhač nožů (Síla: 1270, Obratnost: 5040, Inteligence: 1260, Výdrž: 4760, Štěstí: 1835) Životů: 4 969 440
Patro 3 = Úroveň 265 Gnóm liliput (Síla: 5140, Obratnost: 1805, Inteligence: 1780, Výdrž: 4860, Štěstí: 1230) Životů: 6 463 800
Patro 4 = Úroveň 270 Vousatá dáma (Síla: 5240, Obratnost: 1840, Inteligence: 1815, Výdrž: 4960, Štěstí: 1250) Životů: 6 720 800
Patro 5 = Úroveň 275 Šílený žonglér (Síla 1325, Obratnost: 1345, Inteligence: 5420, Výdrž: 4980, Štěstí: 1935) Životů: 2 748 960
Patro 6 = Úroveň 280 Siamská dvojčata (Síla 1370, Obratnost: 5440, Inteligence: 1360, Výdrž: 5160, Štěstí: 1975) Životů: 5 799 840
Patro 7 = Úroveň 285 Šprýmař Bronko (Síla 5540, Obratnost: 1945, Inteligence: 1920, Výdrž: 5260, Štěstí: 1310) Životů: 7 521 800
Patro 8 = Úroveň 290 Hadí muž (Síla 1420, Obratnost: 5640, Inteligence: 1410, Výdrž: 5360, Štěstí: 2045) Životů: 6 239 040
Patro 9 = Úroveň 295 Madame Mystique (Síla 1425, Obratnost: 1445, Inteligence: 5820, Výdrž: 5380, Štěstí: 2075) Životů: 3 184 960
Patro 10 = Úroveň 300 Hrůzostrašný klaun Beppo (Síla: 5840, Obratnost: 2050, Inteligence: 2025, Výdrž: 5560, Štěstí: 1370) Životů: 8 787 200

12. Podzemí
Peklo

Otevře se po splnění předchozího podzemí
Patro 1 = Úroveň 305 Neklidná duše (Síla 1475, Obratnost: 1495, Inteligence: 6020, Výdrž: 5580, Štěstí: 2145) Životů: 3 414 960
Patro 2 = Úroveň 310 Rozzuřená duše (Síla: 1500, Obratnost: 1520, Inteligence: 6120, Výdrž: 5680, Štěstí: 2180) Životů: 3 532 960
Patro 3 = Úroveň 315 Stará duše (Síla: 6140, Obratnost: 2155, Inteligence: 2130, Výdrž: 5860, Štěstí: 1430) Životů: 9 258 800
Patro 4 = Úroveň 320 Trýznitel (Síla: 1570, Obratnost: 6240, Inteligence: 1560, Výdrž: 5960, Štěstí: 2255) Životů: 7 652 640
Patro 5 = Úroveň 325 Chuchvalec duší (Síla: 1575, Obratnost: 1595, Inteligence: 6420, Výdrž: 5980, Štěstí: 2285) Životů: 3 898 960
Patro 6 = Úroveň 330 Bičař (Síla: 6440, Obratnost: 2260, Inteligence: 2235, Výdrž: 6160, Štěstí: 1490) Životů: 10 194 800
Patro 7 = Úroveň 335 Pekelný pes (Síla: 1645, Obratnost: 6540, Inteligence: 1635, Výdrž: 6260, Štěstí: 2360) Životů: 8 413 440
Patro 8 = Úroveň 340 Vůdcova hromada (Síla: 6640, Obratnost: 2330, Inteligence: 2305, Výdrž: 6360, Štěstí: 1530) Životů: 10 843 800
Patro 9 = Úroveň 345 Ďáblův advokát (Síla: 6740, Obratnost: 2365, Inteligence: 2340, Výdrž: 6460, Štěstí: 1550) Životů: 11 175 800
Patro 10 = Úroveň 350 Belzeboss (Síla: 6840, Obratnost: 2400, Inteligence: 2375, Výdrž: 6560, Štěstí: 1570) Životů: 11 512 800


Nový Příběh

26. ledna 2011 v 19:46 | ondra a tom

Příbeh Shakes & Fidget


Vesničan ,který má sen stát Robinem Hoodem a zažít v životě mnoho dobrodružství. Když mi bylo 15let vydal jsem se do světa, abych se tak naučil samostatnému životu. Po třech dnech a nocích, po dlouhé cestě v temných lesích, jsem dorazil do malého města. Prošel jsem branou a vyšel na náměstí. Po chvíly rozlížení se mi toto město náramě zalíbilo. I zdejší obyvatelé byli přívětiví. Ovšem našli se i lidé ,na kterých šlo vidět ,že si to chtějí s někým rozdat.
Po chvilce jsem viděl člověka, který vycházel z hospody a šlo vidět, že měl v sobě už něakou tu sklenku navíc. Slunko pálilo a já dostal žízeň ,a tak jsem zašel do té hospody. Otevřel jsem dvěře a na mě se vyvalil zápach, jako z každé jiné hospody. Šel jsem k hospodskýmu a objednal si jedno pivo.
Já:"dobrej mám žízeň nalijte mi jedno pivo."
hospodský:"Ale jistě ,bude tě to stát jednu houbu."
já:"COŽE?"
hospodský:"Co se tak divíš? V našem městě se za některé věci platí houbami, protože houby jsou tu u nás vzácností. A jestli nemáš na zaplacení ,tak ode mne nic nechtěj."
Koukl jsem se dobrašny a naštěstí jsem pár hub v ní měl ještě z cesty.
Já:"Ale jistě, že mám ,tady je."
hospodský:"Tak, pak je tedy vše v pořádku. Tady máš to pivo."
Vypil jsem pivo až do dna. A žízeň byla uhašena. Najednou, někdo za mými zády, začal na mě volat.
Poutník:"Hej, ty tam! Pojď si nachvilku ke mně přisednout."
Šel jsem tedy si k němu přisednout. Byl v tomto městě asi stejně dlouho, jako já.
Poutník:"Vyznáš se tu po okolí? Mám tu totiž pár velmi důležitých úkolů a potřebuji někoho místního a kurážného. Nesedí to náhodou na tebe? Pokud ano, tak si vyber z těchto tří úkolů:
Krásný ork - odměna: 4 stříbrný, 48 zkušeností, délka: 1:00, pantofle + 8 obrana
Ohlodané hrdinovi kosti - odměna: 8 stříbrných, 223 zkušeností, délka: 1:30, železný overal + 8 obrana
Gumový meč - odměna: 4 stříbrný, 93 zkušeností, délka: 1:00
I přes to ,že jsem nebyl zdejší, přijal jsem to a oo krátké chvíli jsem si vybral za úkol "Ohlodané hrdinovi kosti" ,protože mi nabízel hodně zkušeností.
Poutník:"Potřebuji kosti padlého hrdiny. Takového, jako jsi ty, jenom mrtvého. Odcestuj du Tesákových hor. Napřed mi přines všechny, které najdeš. A potom mi přines všechny z celého světa. Myslím, že to zvládneš."
Byl to šílenec. Zřejmě si dělal srandu.
Šel jsem tedy na věc. Cesta mi sice zabrala kus času, ale nakonec se to vyplatilo. Když jsem dorazil na místo, spatřil jsem jeskyního kyklopa ,ale porazit ho byla hračka. A já se pak vrátil do města k poutníkovi a užíval si odměny.
Bylo krásné odpoledne a v aréně se konaly napínavé zápasy. Šel jsem po strmých schodech nahoru a cestou jsem z ní slyšel různé výkřiky. Napínavě jsem se díval na souboj, ale pak ke mně přišel něakej mág, který si to se mnou chtěl rozdat také. Můj souboj začal!
Dal mi sice zabrat o něco víc než ten kyklop, ale nakonec jsem ho zmákl levou zadní a to jsem měl 4. úroveň. Jako odměnu jsem od něj dostal jen tři stříbrný, ale to by mi nevystačilo ani na jídlo, a tak jsem si musel najít práci, za terou bych dostal slušný výdělek.
Na náměstí jsem od někoho zaslechl ,že na hlídce u brány města, teď zrovna někoho potřebují. Připadalo mi to jako dobrý nápad, hlídat město. Vydal jsem se za strážcem města a ten mě hned zaměstnal. Nabídl mi 60 stříbrných za hodinu. Nakonec jsem tam u něj byl 10 hodin a vyďelal si 6 zlaťáků.

Peněz jsem měl už dostatek ,a tak zašel do místní zbrijnice si koupit už něco lepšího na útok.
Já:"dobrej, nemáte tu něakou zbraň na dálku?"
obchodník:"Ale jistě že mám. Mám tu laciný prak neklidu. Pokud budete chtít něco novějšího, bude vás to stát 1 houbičku.
já:"Potrpím si na kvalitě, tady máte tu houbičku a ukažte mi nové zboží."
obchodník:"počkejte chvilku - Tak toto je o něco novější zboží, ale musíte počítat s vyšší cenou."
já:"Ten krátký luk učňů kouzelníků se mi zamlouvá, beru ho.
obchodník:"Tento luk má poškození 10-26, přidává 12 inteligence, obratnost +8
a stojí 6 zlatých."
já:"Tady máte těch 6 zlatých."
obchodník:"Tady máte luk, a ať vám slouží."
"Jupí, konečně už mám něco pořádnýho."
"Tak a teď jdu zas něco utratit do čaroobchodu."
Vešel jsem do temné místnosti, kde mě přivítal prodavač, který mi spíš připomínal trpaslíka.
já:"Zdar, chtěl bych si tu u vás koupit něaký lektvar."
čaroděj:"Mám tu několik lektvarů. Každý z nich ti přidává pár bodů na jednu z tvých atribut, ovšem na omezenou dobu.
já:"Vezmu si ten lektvar schdolezců, pro začátek mi to postačí."
čaroděj:"80 stříbrných prosím."
já:"Tady je máš."
Vyšel jsem ven z obchodu a napil se toho lektvaru. Trocha lektvaru jsem si nechal na horší časy.
Sluce už pomalu zapadalo a venku šel slyšet řehot od koňů ,který vycházel ze stáje. Zašel jsem se tam podívat.
Vešel jsem do vnitř a na proti mě byl šťastný majitel koňů, kterýmu zřejmě šly kšefty.
já:"Dobrej ,potřeboval bych něaký to zvířátko."
majitel:"Vítejte ve stáji! Pronajímám své spolehlivá a výkonná jezdecká zvířata. Ušetříte tak za náklady na údržbu a navíc máte vždy záruku mobility. Můžete si vybat:
Kráva - Proč chodit pěšky, když se můžeš vést na rávě?
čas strávený na cestách - 10%, délka: 14dní, cena: 1 zlaťák
Kůň - Hrdý oř pro hrdého hrdinu. S tím se dá vyrazit i do lepší společnosti.
čas strávený na cestách - 20%, délka: 14dní, cena: 5zlatých
Tygr - Žádná kočička, ale pořádně divoký modrý tygr.
čas strávený na cestách - 30%, délka : 14dní, cena 10zlatých + 1 houbička
Griffinodrak - Každý ti bude tvého hbitého Griffinodraka závidět.
čas strávený na cestách - 50% + zisk 2 zlatý a 16 stříbrných za ochranu životního prostředí, délka: 14dní, cena 25 houbiček
Vybral jsem si tygra. Byl totiž pro mě cenově dostupný a zároveň byl na cestách rychlí.
já:"Toho tygra beru."
majitel:"Správná volba, tento tygr vám dobře poslouží. Zaplatíte mi těch 10 zlaťáků a jednu houbičku.
Já:"Tady to máte. Děkuji a zas příště."
majitel:"Mějte se a nezapomeňte ho zas vrátit za 14 dnů."
Tak a teď už jsem se cítil jako opravdový hrdina. Jenže už bylo pozdě někam jít na průzkum. Šel jsme spát a těšil se na další dobrodružství příštího dne.
Konec příběhu

Houbičkář

26. ledna 2011 v 19:45 | ondra a tom

Houbičkář

Houbičky jsou dalším platidlem, které může příspět k urychlejí vašeho postupu ve hře. Prostřednictvím této nabídky si můžete dokoupit další houbičky. V závislosti na způsobu platby se může doba mezi objednáním a připsáním houbiček pohybovat mezi 30 sekundami a jedním až dvěma dny (při placení převodem).

Postava

26. ledna 2011 v 19:44 | ondra a tom

Postava

Zde máte všeobecný přehled o vaší postavě a vašem inventáři. Vidíte tu zde kloubouk, šaty, rukavice, boty a opasek. To vše vám přídává hlavně obranu. Pak tu máme náhrdelník a prstýnek. Tyto dvě věci vám přidávají pár bodů z uvedených atribut, které vidíte níže pod inventářem. No a nakonec je tu ůtočná zbraň, hlavní složka v ineventáři. Bez ní se neobejdete. Na střelné zbraně si v této hře nemusíte dokupovat žádné střelivo, protože vaše postava si ho "vyrábí" sama. Vedle inventáře máte popis postavy. Tam si můžete napsat cokoliv, co chcete. Pod popisem je ikona pro vaše jezdecké zvíře. To si můžete koupit ve stáji. No a úplně dole máte různ´řády, které dostáváte v průběhu hry

Pošta

26. ledna 2011 v 19:43 | ondra a tom

Pošta

Něaký hráč vám chce něco sdělit, někdo na vás zaútočil, pozval vás do svého cechu, nebo chcete vy někomu napsat? To všechno se dělá právě zde.Piště si s ostatními uživateli, pročítejte si poštu a kontrolujte zprávy z arény. Zde najdete většinu svých komunitních sdělení. V poště můžete mít uloženo maximálně 100 zpráv.
Pošta v cechu:
Pokud chcete napsat všem členům cechu najednou, klikněte na "Napsat" a poté na pravé straně okna zvolte možnost "CECH".

Cech

26. ledna 2011 v 19:43 | ondra a tom

Cech

Cech přináší různé výhody. Pro založení cechu potřebujete 10 zlaťáků. Pak vyplňtě název.
Na obrázku níže vidíte na levo:
1.Pevnost - určuje maximální počet členů v cechu.
2.Zlatý poklad - Zlatý poklad poskytuje členům cechu procentuální bonus ke zlaťákům získaným za plnění úkolů a za práci.
3.Instruktor - Díky instruktorovi získají členové cechu procentuální bonus ke zkušenosti získané během dobrodružství.
Vedle tohoto sloupce vidíte kolonku pro popis vašeho cechu. Do ní si můžete napsat: kdy byl cech založen, jaký je jeho cíl, daně atd...
Napravod od ní vidíte seznam členů v cechu. Při najetí myší uvidiíteu daného člena jeho ůroveň, kolik přispěl zlaťáků a houbiček dohromady za celou dobu.
Pod seznamem jsou funkce: zobrazit profil, pozvat, vyloučit, či povýšení na důstojníka, nebo vůdce.
Pod popisem vašeho cechu můžete přidávat mince a houbičky, které následně přispívate do zvýšení: Pevnosti, Zlaté pokladny a Instruktora
Ve spodní části obrázku je chat cechu.

Síň slávy

26. ledna 2011 v 19:42 | ondra a tom

Síň slávy

Zde vidíte každého, kdo hraje na vašem serveru. Existují dvě síně slávy: jedna pro hráče a jedna pro cechy.
Můžete se mezi nimi jednoduše přepínat kliknutím na příslušnou kartu nahoře.
Po kliknutí na jméno hráče nebo cechu se zobrazí další informace. Než se do někoho pustíte, zjistěte si o něm něco!Když si vybíráte protivníka v síni slávy, nemůžete útočit na jednotlivé členy cechu. Pokud chcete útočit na konkrétního člena cechu, zajděte do arény a ručně napište jeho jméno.

Pro neznalce

26. ledna 2011 v 19:41 | ondra a tom

Podzemí

Pod městem byla nalezena podzemí. Existuje celkem 10 podzemí a každé z nich má 10 podlaží. Jestliže je chcete prozkoumat, musíte najít klíče k jejich dveřím.
Klíče budete nacházet při plnění úkolů (podobně jako jiné předměty) a některé klíče je také možno koupit v obchodech. V podzemích můžete získávat zkušenosti, zlaťáky a máte 50% šanci na získání nějakého předmětu. V podzemích se dají najít i mocné epické předměty. Šance na nalezení takového předmětu je 25 %. Za zabití závěrečné příšery (na desátém podlaží každého podzemí) získáte epický předmět vždy.Po vyřízení určitého podzemí či podlaží se tam již nelze vrátit.

Volby rady

26. ledna 2011 v 19:40 | ondra a tom

Volby

V nabídce voleb můžete měnit řadu nastavení:
- změnit vzhled své postavy,
- změnit svou e-mailovou adresu (bude požadováno nové ověření),
- změnit své heslo,
- nechat si zaslat nový ověřovací e-mail (pokud vám dosud nedorazil),
- smazat svůj účet,
- nastavit hlasitost zvukových efektů,
- deaktivovat některé animace, a vylepšit tak herní výkon (hlavně na starých počítačích).
V pravém spodním rohu se zobrazuje číslo verze hry. Po najetí kurzorem myši na toto číslo se vám zobrazí další informace, jako například ID vašeho účtu.

Shakes and Fidget comics

26. ledna 2011 v 19:37 | Ondra a Tom

Shakes and Fidget Počátek

26. ledna 2011 v 19:35 | Tomáš a Ondra
byl jendou jeden PruzDext celým jménem PruzDext Ferderick Fidget žil byl na malém hradě uprostřed lesa společně z Shakesem celé jméno Red3ul Thomas Shakes.Fidget byl malý mrzutý gnóm zato dost silný.Shake byl spíš jak bych to řekl no přostě ženypřitahující a šlechetný bojovník.Bydleli spolu léta a rozhodli se jít pro pár slepic (myšleno jako zviře) do města.tak tu šly lesem potkaly temneho elfa ktery si něco mumlal,nevěděli kudy májí jít a mysleli si že to bude elf vědět tak se ho zeptali a on zakoktal bb-bběžte ro-ro-rovně a-aa-a pa-pa-k do-doprava aaa pa-pa-k rov-v-vně.Fidget se podivil Cože? a temný elf jim začal nadávat tak Fidget neváhal a zasadil mu větrnou střelu ale on se začal branit tak shakes svou palicí pu dal pres hlavu.A šly dál do města jak říkal elf tak šly teda rovně pak doprava pak zase rovně ale ti popletové to popletli.A zašli omylem do arény jakmile vstoupili velká brána se za nimi zavřela.Před nima byla zdatná elfkka Lojzice malý skřet mafo85 a nepříjemný bejkul.Nejdřive se vrhly na lojzici Fidget neváhal a dal ji 2 měsíčné střely užuž se zvedala a Shakes jí majznul palicí přes hlavu. Bejkul šel v klidu ale potížě snim take byli.Nýní nastoupil mafo85 který zautočil na fidgetta který hbitě uskošil a dal mu 1 temnou ránu.Pak zautočil na Shakesa a propálil mu štít a Shakes zrudl a zakřičel do bojeee!!!!!!!!!!!!!!!!!
a hodil po nom palici a pár kapesních nožů co měl zrovna u sebe.Když ho skolili byli volni.Náhle na to se Fidget zeptal co ta slepice?Shakes se jen zasmál.Pak šly kudy si loukou a našly houbičkové pole to bbude expu!!! vyhrkli oba na jednou...

Zazvonil zvonec a pohádky byl konec !

Hrály Fidget:Ondřej Nápravník Shakes:Tomáš Nápravnik Mafo85:Marek Kabrna

Autor:Ondřej Nápravník